محل تبلیغات شما

اپراتور ایرانسل را می‌توان اپراتوری همیشه پیشگام در وارد آوردن فناوری‌های نو به کشور دانست، این اپراتور همیشه سعی داشته تا با استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا، بهترین خدمات را به مشترکین خود ارائه دهد. این بار ایرانسل در جهت ارتقای سرعت اینترنت سیم کارت‌های خود به سمت استفاده از اینترنت 5G رفته و با گسترش هرروزه‌ی آن سعی دارد تا امکان استفاده از نسل پنجم اینترنت را در اختیار همه‌ی ایرانسلی‌های ایران قرار دهد.

در همین راستا چندی پیش به افتتاح سایت جدید خود در پارک آب و آتش تهران رسید و پیش از آن هم چندین سایت را در نقاط دیگر تهران شروع کرده بود. .

حال ایرانسل برای رشد و ارتقا سطح خدمات خود، گامی دیگر برداشته و در پی رشد و گسترش فناوری 5G در کل کشور است. این اپراتور این بار سایت نسل پنجمش را در شهر زیبای شیراز افتتاح کرده است.

به نقل از پایگاه خبری رندباز؛ در روز یکشنبه 3 اسفند 1399، ایرانسل پنجمین سایت تجاری خود را در شهر شیراز افتتاح کرد. به همین مناسبت، مراسمی در در محوطه باز ساختمان شهرداری شیراز برگزار شد. در این مراسم جمعی از بزرگان مانند مهندس حسین فلاح جوشقانی معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، دکتر بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل، دکتر عنایت‌الله رحیمی استاندار فارس، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و چند نفر از مقامات استانی حضور داشتند. شیراز در زمینه فناوری و توسعه، پس از تهران، دومین مقام را دارد. پس از آن شهر مشهد و جزیره کیش هستند که به گفته مدیرعامل ایرانسل مقاصد بعدی اپراتور ایرانسل برای راه‌اندازی سایت‌های دیگر می‌باشند.

در این مراسم، دکتر عباسی آرند با توضیح برخی از ویژگی های فناوری 5G، مزیت های استفاده از این شبکه را یادآور شد. به گفته او این شبکه سرعت بالاتر، پایداری بیشتر، تاخیر کمتر و ارتباطات گسترده‌تری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. او در ادامه از تمامی افراد و نهادهایی که باعث آماده سازی و به وجود آمدن ظرفیت و زیرساخت‌های لازم برای این پیشرفت و توسعه شدند، تشکر کرد.

در بخش دیگر این مراسم، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، راه‌اندازی سایت 5G ایرانسل را آغازی برای یک تحول جدید دانست. او افزود: در دوران همه‌گیری کرونا که میزان استفاده از خدمات ارتباطی رشد بیش از دو و نیم برابر را تجربه کرد، تکنولوژی نقش پررنگ و مفیدی را برای آسان نمودن این دوران ایفا نمود. او در این راستا تشکر ویژه‌ای از شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل کرد که همواره در عرصۀ وارد کردن تکنولوژی‌های جدید به کشور، پیشرو و موفق بوده است.

استاندار فارس نیز پس از ابراز رضایت‌مندی از توسعه فناوری نسل پنجم و را‌ه‌اندازی این سایت در شیراز، این رویداد را فرصتی مهم برای ورود یک عرصه جدید در فعالیت‌های دانشگاهی استان شیراز دانست.

در ادامه مراسم، یک تست سرعت از اینترنت 5G و مقایسه آن با سرعت اینترنت 4G صورت گرفت. نتیجه این تست افزایش 60

برابری سرعت اینترنت نسل پنجم نسبت به نسل چهارم بود.

 

منبع:

وبلاگ رندباز 

 

 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

دهکده زیبایی دانلود نمونه سوالات آزمون مدیریت آموزشگاه فنی و حرفه ای طراحی قالب رضا آریاشاپ انتشارات زبان علم ادیب نگار- انجام پایان نامه دکتری و ارشد ، پروپوزال فروشگاه بزرگ و معتبر شاپ کالا مقاله های ترجمه شده وکیل خانواده ونک |88722336 |مدرس دانشگاه خانه کارگرشهرستان راور استان کرمان